10 برنامه پخش موزیک اندروید رایگان و بدون تبلیغ 2022! بهترین اپلیکیشن های موسیقی

برنامه پخش موزیک اندروید

 

آیا در گوشی خود به موزیک گوش می دهید؟ سپس به یکی از انواع برنامه پخش موزیک اندروید نیاز دارید. این نرم افزارها کاملاً رایگان هستند و تبلیغاتی ندارند.
پخش کننده های موسیقی از قبل روی هر گوشی اندرویدی نصب شده اند. با این حال، همه این برنامه ها تمام ویژگی ها را ندارند، جایی که برنامه های شخص ثالث وارد بازی می شوند. تعداد کمی از برنامه های پخش کننده موسیقی عالی را در فروشگاه Play پیدا خواهید کرد. با این حال، بسیاری از آن ها تبلیغات کمتری را ارائه می دهند.
خبر خوب این است که چند برنامه پخش موزیک اندروید وجود دارد که تجربه ای فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورند و در عین حال برخی از ویژگی های با کیفیت را ارائه می دهند. در این مقاله ما 10 مورد از این برنامه ها را به شما معرفی کرده ایم
با کاملیما همراه باشید.

1. برنامه موسیقی Musicolet

Musicolet یک برنامه پخش موزیک اندروید با طراحی UI مینیمالیستی است. این برنامه نیازی به مجوز اینترنت ندارد، بنابراین کاملاً آفلاین و بدون آگهی است.
نرم افزار Musicolet موسیقی هایی را که دانلود کرده و در گوشی خود ذخیره کرده اید پخش می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد تا چندین فایل موسیقی را بر اساس برچسب یا نام انتخاب کرده و آن ها را به مجموعه سفارشی خود اضافه کنید.
برنامه موسیقی Musicolet
برنامه موسیقی Musicolet
Musicolet برای استفاده رایگان و بدون تبلیغات است و بیشتر ویژگی ها در این نسخه رایگان موجود است. اما می‌ توانید عملکرد آن را با خریدهای درون‌ برنامه ارتقا دهید. همچنین می توانید از تنظیمات و لیست پخش خود نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی کنید.
چگونه کش اندروید را پاک کنیم؟

2. برنامه پخش موزیک اندروید Shuttle

شاتل یکی دیگر از برنامه های پخش کننده موسیقی بدون آگهی و کم حجم است. این اپ یک برنامه پخش کننده موزیک اندروید آفلاین با ویژگی های مفیدی مانند پخش بدون توقف، لیست های پخش قابل تنظیم، اکولایزر 6 باند و موارد دیگر است.
برنامه پخش موزیک اندروید Shuttle
برنامه پخش موزیک اندروید Shuttle
شما می توانید موسیقی خود را در قالب یک لیست پخش در برنامه سازماندهی کرده و یا موسیقی را مستقیماً از پوشه های سازماندهی شده دستگاه خود پخش کنید. به طور خودکار آثار هنری گم شده را برای فایل های موسیقی دانلود می کند.
استفاده از شاتل رایگان است. اگر به ویژگی‌ های بیشتری مانند ویرایش برچسب ID3، مرور پوشه‌ ها و برخی تم‌ های اضافی برای برنامه نیاز دارید، می‌ توانید نسخه پریمیوم به نام Shuttle+ را خریداری کنید.

3. اپ Pulsar

Pulsar یک پخش کننده موسیقی پر از ویژگی های منحصر به فرد است که به شما این امکان را می دهد تا برچسب های یک فایل موسیقی را ویرایش، آهنگ ها را در لیست های پخش سازماندهی و موسیقی را از پوشه های دستگاه در داخل برنامه مرور کنید.
اپ Pulsar
اپ Pulsar
ویژگی لیست های پخش هوشمند یک فهرست پخش را بر اساس آهنگ هایی که اخیراً اضافه شده، بیشتر پخش و یا اخیراً پخش شده ایجاد می کند. همچنین از Chromecast و Android Auto پشتیبانی می‌ کند و به شما این امکان را می‌ دهد تا تعادل صدا، تایمر خواب و اسکروبل Last.fm را فعال کنید.
استفاده از پولسار برای همه رایگان بوده و تقریباً از تمام فرمت های فایل صوتی پشتیبانی می کند و به 36 زبان موجود است.

4. برنامه پخش موزیک اندروید Retro

برنامه رترو یک لیست پخش خودکار بر اساس موسیقی هایی که بیشتر پخش شده و اخیراً اضافه کرده اید ایجاد می کند. همچنین به شما امکان کنترل موسیقی هایی که در برنامه می بینید را می دهد. اگر نمی‌ خواهید فایل‌ های موسیقی خاصی را به پخش‌ کننده موزیک خود اضافه کنید، می‌ توانید آن‌ ها را در بلک لیست قرار دهید که فایل‌ ها را از سایر لیست ها پنهان می‌ کند.
برنامه پخش موزیک اندروید Retro
برنامه پخش موزیک اندروید Retro
این اپلیکیشن دارای ویژگی های دیگری مانند حالت درایو، پشتیبانی از پوشه، پخش بدون توقف، ویرایشگر برچسب، نمایه های کاربر و بسیاری موارد دیگر است. همچنین با 30 زبان مختلف قابل استفاده است.
استفاده از Retro رایگان است، اما برخی از ویژگی های پیشرفته پولی در دسترس هستند. با Retro Music Pro، می‌ توانید یک تم مشکی، بسیاری از تم‌ های Now Playing، یک جلوه چرخ و فلک در صفحه Now Playing و موارد دیگر دریافت کنید.
معرفی اپلیکیشن های شماره گیری اندروید

5. اپلیکیشن Oto

Oto یکی دیگر از انواع برنامه پخش موزیک اندروید آفلاین است که با طراحی متریال و ویژگی‌ های فراوان، بدون آگهی می باشد. همچنین دارای تم روشن و تاریک است و از Chromecast و Android Auto پشتیبانی می کند.
می توانید با پخش بدون توقف در Oto به موسیقی گوش دهید و یک لیست پخش با گزینه های مرتب سازی متعدد ایجاد کنید. با ویرایشگر برچسبی که در آن موجود است، می توانید جزئیات هر فایل موزیک موجود در کتابخانه را ادیت کنید.
اپلیکیشن Oto
اپلیکیشن Oto
این برنامه همچنین یک تایمر خواب، پشتیبانی از افزایش بازپخش، یک اکولایزر داخلی و موارد دیگر را ارائه می دهد. با داشتن بسیاری از ویژگی ها، حجم بسیار کمی دارد.
Oto رایگان است، اما با برخی از خریدهای درون برنامه ای اختیاری ویژگی های بهتری را به شما ارائه می دهد. همچنین یک کانال Discord مخصوص برای گزارش مسائل و مشکلات شما در برنامه دارد.

6. برنامه پخش موزیک اندروید Simple

Simple یک پخش کننده موسیقی مینیمال و منبع باز می باشد که هیچ گونه آگهی ندارد. آپشن های زیادی در این اپ برای مدیریت و مرتب سازی فایل های موزیک در فهرست پخش دلخواه شما دیده می شود.
برنامه پخش موزیک اندروید سیمپل دارای یک ویژگی منحصر به فرد برای صرفه جویی در باتری و کاهش میزان مصرف انرژی است. این برنامه همچنین به شما این امکان را می دهد تا لیست های پخش را از پوشه دستگاه ایجاد کنید و دارای یک تایمر خواب و یک اکولایزر 5 باندی است.
برنامه پخش موزیک اندروید Simple
برنامه پخش موزیک اندروید Simple
به دلیل این که سیمپل منبع باز است، استفاده از آن برای همه مجانی می باشد. برای این که از سیمپل استفاده کنید، نیازی به اینترنت ندارید؛ بنابراین اپ سیمپل در حالت آفلاین قابل استفاده است.
چگونه گوشی های اندروید را آپدیت کنیم؟

7. نرم افزار Phonograph

یکی دیگر از ورودی های عالی برای این لیست برنامه پخش موزیک اندروید بدون آگهی، فونوگراف است. این برنامه از ادیت برچسب و همچنین ادغام Last.fm پشتیبانی کرده و حاوی تم های رنگی UI متفاوت و متنوعی می باشد. یکی از ویژگی های جالب این برنامه این است که شما قادر هستید لیست های سفارشی خود را برای پخش موسیقی درست کنید.
نرم افزار Phonograph
نرم افزار Phonograph
این برنامه به شما این امکان را می دهد تا برای دیدن فایل های موسیقی در صف و تنظیم آن ها انگشت خود را بکشید و همچنین به صورت اتوماتیک داده های بیشتر را برای یک فایل موسیقی بارگیری می کند.
در فونوگراف آپشن های استاندارد به طور رایگان قابل استفاده است؛ ولی برای دریافت امکانات دیگر مانند تایمر خواب، نمای پوشه، اکولایزر و همه رنگ های تم باید از نسخه حرفه ای استفاده کنید.

8. برنامه پخش موزیک اندروید Eon

Eon یک پخش کننده موسیقی مینیمالیستی است که هیچ گونه آگهی ندارد. این برنامه بسیار قابل تنظیم می باشد، بنابراین می توانید صفحه اصلی آن را با انتخاب بخش هایی که می خواهید در آن جا ظاهر شوند شخصی کنید.
برنامه پخش موزیک اندروید Eon
برنامه پخش موزیک اندروید Eon
این برنامه دارای یک اکولایزر داخلی بوده و قادر است آلبوم  های موسیقی را برای فایل های آهنگ شما دانلود کند. شما می‌ توانید هنگام پخش موسیقی از خاموش شدن صفحه جلوگیری کنید. این برنامه چهار تم رایگان را برای شخصی‌ سازی ارائه می‌ کند.
Eon آپشن های استاندارد و اصولی خود را به صورت رایگان ارائه می دهد. با این حال، یک نسخه حرفه ای برای ویژگی های پیشرفته مانند تم های بیشتر ​​دارد.
معرفی بهترین برنامه های آنتی ویروس برای گوشی های اندرویدی!

9. اپ AIMP

AIMP یک برنامه پخش موزیک اندروید حجم پایین با کاربری آسان است که از پخش آفلاین با ویژگی های قوی پشتیبانی می کند. این برنامه ویژگی‌ های مختلفی مانند ناوبری آسان، همگام‌ سازی، انتخاب چندگانه، مرتب‌ سازی و غیره را ارائه می‌ دهد.
اپ AIMP
اپ AIMP
می توانید از تنظیمات و لیست های پخش نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی کنید. تقریباً از همه انواع فایل های صوتی و Android Auto پشتیبانی می کند. این برنامه یک اکولایزر 20 باندی دارد و مزیت آن این است که قادر هستید تا صدا را به هر شکلی که دوست دارید عوض کنید.
همچنین می توانید موسیقی مورد علاقه خود را برای پخش در هر زمانی که می خواهید علامت گذاری کرده و به لیست خود بیفزایید. AIMP تبلیغ ندارد و استفاده از آن مجانی است. لطفاً توجه داشته باشید که امکان دارد دستگاه‌ های MIUI مشکلات سازگاری به وجود آورند.

10. برنامه پخش موزیک اندروید Frolomuse

Frolomuse یک پخش کننده موسیقی آفلاین است که دارای مجموعه عظیمی از تم ها می باشد. این اپ یک اکولایزر قدرتمند و پشتیبانی از کشیدن و رها کردن برای مدیریت صف های شما دارد.
برنامه پخش موزیک اندروید Frolomuse
برنامه پخش موزیک اندروید Frolomuse
شما می‌ توانید آهنگ‌ های زنگ دانلود شده و سایر فایل‌ های صوتی کوتاه را از لیست خود حذف کنید، در حالی که این برنامه دارای ویژگی برش آهنگ زنگ است که به شما این امکان را می‌ دهد تا قسمت‌ های مورد علاقه آهنگ خود را برای استفاده به عنوان آهنگ زنگ برش دهید.
این برنامه پخش موزیک اندروید توقف پخش و تایمر خواب را ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد تا آهنگ ها را بر اساس نوع آن ها فیلتر کنید. استفاده از بیشتر ویژگی‌ های برنامه رایگان است و شما می‌ توانید تجربه خود را با برخی از خریدهای درون‌ برنامه بهبود ببخشید.
چرا گوشی اندروید روشن نمی شود؟

سخن آخر

10 برنامه پخش موزیک اندروید ذکر شده در بالا، تجربه موسیقی بی وقفه و بدون آگهی را برای شما فراهم کنند. هر برنامه معرفی شده دارای یک سری ویژگی و آپشن منحصر به فرد است. توضیحات و اسکرین شات های هر برنامه به شما کمک می کند تا برنامه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. مشخصات هر برنامه را با دقت بخوانید زیرا تعدادی از برنامه ها برخی از ویژگی های پیشرفته را در نسخه پولی ارائه می دهند.
ممنون که تا پایان این مقاله همراه کاملیما بودید.
شما از کدام برنامه پخش موسیقی اندروید استفاده می کنید؟ نظرات و تجربیات خود را با تیم ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

مربوطهپست ها

پست بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

92 − 83 =

خوش آمدید!

ورود به حساب کاربری خود در زیر

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای تنظیم مجدد رمز عبور خود وارد کنید.