15 ترفند و چیت جالب بازی کالاف دیوتی!

چیت‌ها و ترفندهای جالب بازی کالاف دیوتی

اگر بخواهیم صادق باشیم، با آغاز هر گیم مانند بازی کالاف دیوتی استفاده از ترفندها و چیت‌ها شروع می‌ شود. بیشتر آن‌ها حداقل به دانش ابتدایی برنامه نویسی و نحوه ویرایش فایل‌ها احتیاج دارند. به علاوه، اگر گرفتار شوید اکثر آن‌ها شما را از بازی محروم می‌کنند.
در کمال تعجب، همه چیت‌ها ناخواسته نیستند. بازی‌هایی مانند Overwatch و Team Fortress 2 دارای ویژگی‌هایی هستند که اکثراً آن‌ها را تقلب می‌دانند، مثل این که می‌توانید دشمنان خود را از پشت دیوار ببینید و یا خود را به عنوان دشمن نشان دهید. حتی بازی کالاف دیوتی به کسانی که می‌دانند از چه طریق ترفندها را به کار ببرند، چند پیشنهاد رایگان ارائه می‌دهد.
بازی کالاف دیوتی Modern Warfare که اخیراً بازسازی شده است، گزینه ای برای ترفندها دارد و لیست بزرگی از آن‌ها را به شما می‌دهد. برخی از شرکت ها از ترفندهای جزئی استقبال می‌کنند، اما در صورت استفاده از این لیست، بازی برای شما ممنوع می‌شود. در این مقاله بخشی از چیت‌های این بازی را بررسی می‌کنیم.
با ما همراه باشید.

1- God Mode در کالاف دیوتی

رسیدن به God Mode از یک بازی کالاف دیوتی به بازی دیگر متفاوت می‌باشد، اما نتیجه نهایی همیشه یکسان است و باعث نمی‌شود شما در بازی ضرر کنید یا بمیرید. نسخه قبلی بازی کالاف دیوتی به شما این امکان را می‌دهد که God Mode را از طریق کنسول توسعه دهنده در رایانه شخصی خود فعال کنید.
God Mode در کالاف دیوتی
God Mode در کالاف دیوتی
با این حال، در بازی های جدیدتر مانند Infinite Warfare، تنها راه دسترسی به God Mode از طریق یک سرور هک شده است. از آن جا که جنگ Infinite Warfare از سرورهای نظیر به نظیر استفاده می‌کند، برای اینکه God Mode کار کند، رایانه شما باید میزبان (host) باشد. در حالی که این کار توانایی شما را برای کشتن افزایش نمی دهد، اما به این معنی است که کسی هم نمی‌تواند شما را بکشد. در God Mode، می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید دور بزنید و در اطراف بچرخید و با خیال راحت از هر لبه بلندی بپرید.
بهترین بازی های اکشن ۲۰۲۱ برای اندروید

2- رد شدن از دیوار در کالاف دیوتی

اگر تا به حال به روح مهربان کاسپر حسادت کرده‌اید و دوست داشتید جای او بودید، این چیت شما را بسیار خوشحال می‌کند. دستور noclip به بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون ترس از اینکه چهره‌شان مشخص شود، از دیوارها رد شوند. هم‌چنین این ترفند باعث ترساندن فرد بیچاره آن طرف دیوار خواهد شد، می‌توانید این کار را در حالت زامبی انجام دهید، تا او را بیشتر بترسانید. 
رد شدن از دیوار در کالاف دیوتی
رد شدن از دیوار در کالاف دیوتی
Noclip مانند بسیاری از تقلب‌ها، بازیکنان را ملزم می کند که وارد کنسول توسعه دهنده شوند و کد صحیح را وارد کنند. البته، چند اشکال در مورد noclip وجود دارد که در همه سری‌ها دیده می‌شود. اما ساده ترین راه از طریق دستورات کنسول است. پس از ورود، آزاد خواهید بود در هر مسیری که دوست دارید پرسه بزنید بدون این که جایی برخورد کنید. اما، دستور noclip console سلاح‌های شما را غیرفعال می کند.

3- Wallhack و ESP

Wallhack و ESP
Wallhack و ESP
Wallhacks کاملا شناخته شده می‌باشد و یکی از رایج‌ترین هک‌هایی است که در بازی کالاف دیوتی پیدا خواهید کرد. این هک به شما اجازه می دهد تا بازیکنان دیگر را از طریق دیوار ببینید. برخی از هک‌های ساده‌تر فقط پلاک بازیکنان و جهت بازی را نشان می‌دهند اما Wallhacks پیچیده‌تر است.
ESP نیز به شما این امکان را می‌دهد تا سایه‌های بازیکنان دیگر را ببینید. این چیت بسیار شگفت انگیز است. نه تنها ردیابی سایر بازیکنان را بسیار راحت تر می کند، بلکه دزدکی حرکت کردن دشمنان را در پشت سر شما دشوار می‌کند. چند سری از بازی کالاف دیوتی دارای اشکالات Wallhack هستند، بیشتر اوقات Wallhackها باید از طریق هک اضافه شوند. از این رو به این شکل نامگذاری شده‌اند.
بازی پلاتو ، محبوب‌ترین بازی برای همه سنین

4- دستورات کنسول

دستورات کنسول می‌توانند کارهای زیادی را انجام دهند. بعضی از آن‌ها مراحل پنهان را باز می‌کنند، در حالی که برخی دیگر شما را کاملاً شکست ناپذیر می‌کنند. با دستورات کنسول، می‌توانید به تمام مهمات و ملزومات مورد نیاز خود و پر کردن نوار سلامتی برسید. 

5- Aimbot در Call of Duty

هدف یکی از مهمترین موارد در تیراندازی است. اگر درست هدف‌گیری نکنید، نمی‌توانید بازی کنید. این امر به ویژه در بازی Call of Duty که تیم مقابل در کسری از ثانیه شما را مورد هدف قرار می‌دهد، صدق می‌کند. هر چقدر انتخاب درست‌تری داشته باشید، راحت‌تر دشمنان خود را می‌کشید. شلیک به سر می‌تواند باعث مرگ فوری شود اما اگر به بدن او شلیک کنید، زمان بیشتری طول می‌کشد تا بمیرد.
Aimbot در Call of Duty
Aimbot در Call of Duty
بنابراین، در این جا می‌توانیم از Aimbot‌ها استفاده کنیم. انواع مختلفی از آن‌‌ها وجود دارد که می‌توانید هدف‌گیری‌های فوری داشته باشید و دائماً سر دشمن خود را نشانه بگیرید. یعنی این ربات‌ باعث می‌شود هیچ کدام از نشانه‌گیری‌های خود را از دست ندهید. اما تشخیص این که شخصی از Aimbot استفاده می‌کند واقعاً آسان است.

6- پرش به مراحل بالاتر در کالاف دیوتی 

پرش به مراحل بالاتر در کالاف دیوتی
پرش به مراحل بالاتر در کالاف دیوتی
این ترفند خاص فقط درمورد مبارزات تک بازیکن اعمال می شود و به اندازه برخی دیگر از موارد موجود در این لیست جالب نیست. از این گذشته، بدترین کاری که می تواند انجام دهد این است که فقط ترتیب عملیات جنگی را تغییر دهد. مانند بسیاری از تقلب‌ها، کد دقیق مورد نیاز برای اجرای ترفندها از بازی به بازی دیگر متفاوت است و همه آن‌ها نیاز به دسترسی به کنسول توسعه دهنده دارند. با این حال، یک بار که وارد شوید، می‌توانید نقشه یا ماموریت مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید.
در مورد Modern Warfare، محاسبه دستور command bastogne1 شما را به اولین ماموریت بازی می برد. نقشه kharkov2 فوراً شما را به مأموریت سیزدهمین و آخرین می‌اندازد. اگرچه آن‌ها هیجان‌انگیزترین چیت در جهان نیستند، اما برای دستیابی به شکار می‌توانند به شما کمک کنند.

7- Shadows Of Evil Roundup

نقشه زامبی Shadows of Evil در Black Ops III یک نقشه پیچیده با مناطق مختلف و گنجینه‌های پنهان است. تعداد زیادی اسلحه در دسترس است. با این وجود، برای خرید اسلحه باید امتیاز کافی داشته باشید. بنابراین، علاوه بر تلاش برای زنده ماندن در لشکر ارواح با 100 گلوله، شما باید امتیاز مطلوبی برای جمع‌آوری سلاح یا باز کردن آیتم‌های قفل، جمع کنید.
با این حال، راهی وجود دارد که بازی کالاف دیوتی را برای شما آسان‌تر می‌کند و بسیار ساده است. بعد از پیاده‌سازی نقشه در راند اول، به بالا نگاه کنید تا یک شکل ایستاده روی راهرو فلزی را ببینید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به او زیاد شلیک کنید و او برای شروع کار، شما را با 16،500 امتیاز به سطح 15 ارتقا می‌دهد. مسلماً، زامبی ها در آن مرحله سریع حرکت خواهند کرد، بنابراین هنوز هم باید با توانایی خود زنده بمانید.

8- به منوی مخفی سفارش دهید (Secret Menu)

 Black Ops III رازهای پنهان زیادی دارد. با این حال، در قسمت داده‌ها در Black Ops III یک منوی مخفی پنهان شده و برای کسانی که آن را پیدا می‌کنند، آیتم‌های خوبی دارد. اگر آرم S را روی Data Vault کلیک کنید و نگه دارید، به مینی بازی مخفی Dead Ops Arcade 2 دسترسی پیدا خواهید کرد. حتی به همراه ترفند بسیار خوب Silverback در Black ظاهر می‌شود. با این حال، اگر می توانید منوی مخفی را باز کنید، دو کد شناخته شده وجود دارد که کمی به شما کمک می‌کند. مورد اول 100 کیت ارائه می‌دهد. حالت دوم حالت Nightmare را باز می کند. به طور معمول، تنها در صورت تکمیل کمپین می توانید به این حالت دسترسی داشته باشید.

9- بدون هدف (No Target) در کالاف دیوتی ، هرگز شلیک نکنید!

بدون هدف (No Target) در کالاف دیوتی ، هرگز شلیک نکنید!
بدون هدف (No Target) در کالاف دیوتی ، هرگز شلیک نکنید!
هر کسی که تا به حال به عنوان یک تیرانداز بازی کرده است می‌تواند در مورد انبارهای دشمنانی که باید آن‌ها را با اسلحه و تدبیر خود شکست دهید به شما اظلاعات بدهد. هر مرحله مملو از افرادی است که باید از آن‌ها عبور کنید. هنگامی که توانستید از میان جمعیت قاتل عبور کنید، پاداش زیادی خواهید گرفت.
چیت No Target به شما این امکان را می‌دهد که بدون شلیک کردن و  آسیب دیدن از جنگ عبور کنید. هرگاه No Target فعال شود، هیچ یک از دشمنان به سمت شما شلیک نخواهند کرد. ورژن‌های قدیمی بازی کالاف دیوتی، No Target را به عنوان گزینه ای در کنسول توسعه دهنده ارائه می‌دادند.

10- نامحدود کردن همه چیز در بازی کالاف دیوتی 

بخشی از آن چه بازی  کالاف دیوتی را به چالش می‌کشد منابع محدودی است که شما باید با دقت از آن‌ها استفاده کنید تا تمام نشوند. مهمات شما محدود است. با این حال، یک سری ترفند در کل بازی وجود دارد که این موانع را برطرف می‌کند و باعث می‌شود شما هیجان زده شوید. از نوار سلامتی نامحدود گرفته تا نارنجک و مهمات بی‌نهایت را می‌توان در بازی ‌کالاف دیوتی یا بازی‌های دیگر یافت. در Infinite Warfare، حتی می‌توانید به خود جت پک انرژی بی‌نهایت بدهید تا همه جا پرواز کنید! این را با مهمات و نارنجک‌های بی‌نهایت ترکیب کنید، دیگر هیچ چیز نمی‌تواند شما را متوقف کند!
نامحدود کردن همه چیز در بازی کالاف دیوتی 
نامحدود کردن همه چیز در بازی کالاف دیوتی

11- کلید برای همه موارد

نکته جالب در مورد رفتن به مراحل بعد این است که می‌توانید قفل‌ها را برای سلاح‌ها، مراحل و حتی کل حالت‌های بازی باز کنید. با این حال، برای به دست آوردن هر آن چه لازم است حداقل باید صد ساعت از وقت خود را در بازی بگذرانید. راه سریع برای دور زدن آن از طریق هک یا دستورات کنسول است. چند مورد وجود دارد که باز کردن قفل یک مرحله خاص را به ترفندی بزرگ تر از یک هک ساده تبدیل می‌کند. اما در بیشتر مواقع، اگر می‌خواهید بلافاصله همه موارد را باز کنید، باید از دستورات کنسول مطلع شوید.

12- بدون نگرانی و عقب نشینی (Recoil)

بدون نگرانی و عقب نشینی (Recoil)
بدون نگرانی و عقب نشینی (Recoil)
Recoil یکی از مواردی است که تیرانداز را واقع‍گرا‌تر می کند. هرچه اسلحه بزرگتر باشد، میزان عقب نشینی بیشتر خواهد شد. با این حال، هدف گیری و شلیک سریع و پشت سر هم سخت است. Recoil در بازی کالاف دیوتی وجود دارد اما ترفندهای زیادی هستند که به شما کمک می‌کنند تا از شر مزاحم‌ها خلاص شوید.

13- حداکثر اعتبار با حداقل تلاش

Prestige در بازی کالاف دیوتی بسیار مهم است. هنگامی که در بازی کالاف دیوتی چندنفره به بالاترین مرحله رسیدید، می‌توانید وارد حالت Prestige شوید. کاری که این قسمت انجام می‌دهد این است که همه چیز را کاملاً ریست می کند. تمام اسلحه ها، قفل‌ها و امتیازات شما پاک می‌شود و دوباره به مرحله یک پرتاب خواهید شد. باید همه چیز را از ابتدا شروع کنید اما به جای این کار می‌توانید با یک ترفند به حداکثر امتیاز برسید. هک‌های پرستیژیت حداکثر فقط مقدار XP دریافتی شما از هر کشتار را افزایش می‌دهند.
همه چیزهایی که باید درباره FIFA 22 و PES 22 بدانید

14- ردیابی Daredevil

ردیابی Daredevil
ردیابی Daredevil
این ترفند از فنی در بازی استفاده می‌کند تا کاملاً به نفع شما باشد. اگرچه از نظر تئوری در هر بازی Call of Duty می‌توان از این چیت استفاده کرد، اما این مراحل مخصوص Infinite Warfare می‌باشد. اولین قدم این است که وارد گزینه‌های صوتی شوید و موسیقی و بقیه صداها را به طور کامل قطع کنید. برای اجرای این ترفند مهم است که میزان جلوه های صوتی را زیاد حفظ کنید.
علاوه بر این، می‌توانید خروجی صدا را به هدفون تغییر دهید (بدون هدفون نیز کار می‌کند اما این حالت راحت‌تر است). در مرحله بعدی، باید Dead Silence را اعمال کنید. این کار صدای پرش و قدم‌های شما را قطع می‌کند. بعد از کمی بازی، به نحوه صدا در نقشه‌های مختلف عادت خواهید کرد و می‌توانید از سر و صدایی که ایجاد می‌شود، تشخیص دهید هر کس در کجا مستقر است.

15- سکوت و پیشرفت آسان

این ترفند مختص Infinite Warfare می‌باشد. آن چه شما باید انجام دهید این است که merc class را انتخاب کرده و از مزایای Man-at-Arms در کنار Dead Silence و Reactive Armour استفاده کنید. کاری که مزیت Man-at-Arms به شما اجازه می‌دهد انجام دهید، این است که بازی را با حداکثر مهمات شروع کنید. به دلیل داشتن سلاح‌های سنگین هیچ مجازاتی برای سرعت خود دریافت نخواهید کرد. اگر از RAW Repeater استفاده می‌کنید، هرگز مجبور به بارگیری مجدد نخواهید شد. شما می‌توانید بدون این که مهماتتان تمام شود، بر حریفان خود غلبه کنید. نگران حرکت کند نباشید. با Dead Silence می‌فهمید که هر کسی در بازی، کجا قرار گرفته است. این ترفند دقیق و خاص به قدری قدرتمند است که بازی را کاملاً خراب می‌کند.

 

ممنون از این که تا پایان این مقاله همراه کاملیما بودید.
چه چیت هایی را در کالاف دیوتی امتحان کرده اید؟ نظرات و تجربه های خود را با تیم ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.
پست بعدی

نظر 1

  1. مریم می گوید:

    یعنی واقعا رو دست این بازی من بازی ندیدم
    عالیههههههههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ارتباط باش

  • جذاب ترین ها
  • نظر
  • داغ ترین ها

آخرین اخبار